067 673 19 39
050 420 69 71
0
0

Про нас

Інформація про компанію «ОселяБуд»

Інтернет-магазин obud.com.ua є роздрібним інтернет-напрямком великої торгово-промислової групи «ОселяБуд».

Компанія «ОселяБуд» представлена ​​на українському ринку оздоблювальних матеріалів з 1998 року. Безцінний досвід, набутий майже за два десятки років існування, допомагає нам ефективно працювати, динамічно розвиватися та займати лідируючі позиції на ринку товарів для будівництва та ремонту. Головний принцип компанії полягає у створенні міцних комерційних відносин, заснованих на довірі та якості наданих товарів та послуг. Нашими партнерами є провідні українські виробники шпалер, міжкімнатних дверей, дверної фурнітури та багатьох інших товарів.

В асортименті компанії налічується понад 40 товарних груп оздоблювальних матеріалів, що містять близько 50 тисяч найменувань. Але основний упор компанія робить саме на шпалери та дверні полотна. Поряд із продукцією провідних українських та зарубіжних виробників шпалер, до асортименту входить і продукція власного виробництва: шпалери ТМ «ШАРМ» та клей ТМ «Гарант».

Виробничий комплекс оснащений європейським обладнанням найвідоміших світових марок. Продукція виготовляється з використанням високоякісної сировини з Німеччини, Голландії та країн ближнього зарубіжжя. При цьому регулярно здійснюється моніторинг ринку оздоблювальних та будівельних матеріалів, що дозволяє запроваджувати нові товарні позиції, якісно оновлювати асортимент, передбачаючи бажання наших клієнтів.

На підприємстві працює понад 200 висококваліфікованих спеціалістів, об'єднаних єдиним командним духом та здатністю досягати максимального результату.

Професійне ставлення до клієнта – запорука успішної роботи компанії «ОселяБуд». Ми індивідуально підходимо до кожного замовника, намагаємось у найкоротші терміни та максимально якісно виконати всі його вимоги.

       Наша компанія гарантує своїм клієнтам

  • Висока якість продукції від провідних українських та зарубіжних виробників
  • Доступні ціни
  • Найширший асортимент товару, який постійно оновлюється
  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта
  • Вигідні умови співпраці
  • Широку торговельну мережу, яка дозволяє обслуговувати клієнтів по всій території України
  • Високий професіоналізм співробітників
  • Великий досвід роботи у сфері оздоблювальних та будівельних матеріалів
  • Швидку та зручну доставку замовлень завдяки наявності складів по всій території України.